دانشجویان باید منویات رهبری را اجرایی‌ کنند

دانشجویان باید منویات رهبری را اجرایی‌ کنند
آذر ۱۷, ۱۳۹۷
629 بازدید

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: دانشجویان باید با تلاش مضاعف به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میناب، حجت‌الاسلام محسن ابراهیمی صبح امروز در مراسم ۱۶ آذر که در دانشگاه‌ آزاد اسلامی واحد میناب برگزار‌ شد با گرامیداشت یاد و خاطره […]

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: دانشجویان باید با تلاش مضاعف به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میناب، حجت‌الاسلام محسن ابراهیمی صبح امروز در مراسم ۱۶ آذر که در دانشگاه‌ آزاد اسلامی واحد میناب برگزار‌ شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این روز، علم و دانش را نردبان ترقی جامعه برشمرد. وی افزود: دانشجویان باید با تلاش مضاعف به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند و دانشجویی که به‌دنبال علم و دانش است، بنابر روایات بر روی بال فرشتگان قدم می‌زند و این افتخاری است که نصیب هر کسی نمی‌شود. رئیس دانشگاه‌ آزاد اسلامی واحد میناب نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو گفت: کاری که دانشجویان شهید ۱۶آذر انجام دادند تا ابد جاودانه باقی ماند‌؛ زیرا آنان با انتخاب شهادت بهترین الگوی جاودانگی را نشان دادند. حمید باقری دهبارز گفت: دانشجو باید پیشگام تمدن بزرگ اسلامی که مد نظر مقام معظم رهبری است، باشد. وی با بیان تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران به جنگ نرم اشاره کرد و گفت: دشمن یک لحظه از توطئه غافل نیست؛ اما همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ما در جنگ نرم نیز دشمن را شکست دادیم که نمونه آن را می‌توان در اردوهای راهیان نور و مدافعان حرم و اعتکاف دید که بحمدالله حضور جوانان به‌خصوص دانشجویان در این  مناسبت‌ها فعال بوده است. به گزارش آنا در این مراسم فرماندار ویژه میناب، نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی، رئیس دادگستری، اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان شهرستانی نیز حضور داشتند. پایان‌بخش این مراسم تجلیل از دانشجویان مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب و فعالان اردوهای جهادی بود.