اردوهای‌ جهادی نور امید را در مناطق محروم روشن کرده‌ است

اردوهای‌ جهادی نور امید را در مناطق محروم روشن کرده‌ است
آذر ۱۱, ۱۳۹۷
741 بازدید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب اظهار کرد: اردوهای‌جهادی نور امید را در مناطق محروم روشن کرده‌ است. به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میناب، نخستین اردوی‌جهادی ویژه خواهران دانشجو در روستای تلنگ‌انباری میناب با همکاری بسیج دانشجویی و دانشگاه‌آزاد اسلامی‌واحد میناب برگزار شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب در حاشیه بازدید از این اردوی‌جهادی گفت: […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب اظهار کرد: اردوهای‌جهادی نور امید را در مناطق محروم روشن کرده‌ است.

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میناب، نخستین اردوی‌جهادی ویژه خواهران دانشجو در روستای تلنگ‌انباری میناب با همکاری بسیج دانشجویی و دانشگاه‌آزاد اسلامی‌واحد میناب برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب در حاشیه بازدید از این اردوی‌جهادی گفت: با توجه به نزدیک شدن روز دانشجو این واحد دانشگاهی با همکاری حوزه  بسیج‌دانشجویی شهرستان میناب اقدام به برگزاری اردوی سه روزه دراین روستا کرده که در نوع خود نخستین اردوی‌جهادی ‌فرهنگی و آموزشی است که توسط دانشجویان خواهر این واحد دانشگاهی در حال اجراست.

حمید باقری‌دهبارز با بیان اینکه اردوهای‌جهادی نور امید را در مناطق محروم روشن کرده‌ است، افزود: از جمله برنامه‌های این اردوی جهادی جشن تکلیف دانش‌آموزان پایه سوم دبستان است که برای نخستین بار در روستا انجام می‌شود، برگزاری کلاس‌های تقویتی ویژه‌ دانش‌آموزان پایه اول تا ششم و دوره آموزشی ویژه مادران و برگزاری مسابقات بسکتبال و والیبال توسط بانوان ورزشکار این دانشگاه از جمله برنامه‌های دیگر این اردوی سه‌روزه است.